Yhteystiedot

Nimi Puhelin Sähköposti Tehtävät:
Pasi Vesala 0408684267 pasi.vesala(ät)proliitto.fi puheenjohtaja
Soile Pasanen 0407331965 soile.pasanen(ät)ity.fi sihteeri
Erkki Mahkonen 0505493671 erkki.mahkonen(ät)ity.fi taloudenhoitaja, Torpan isäntä ja Torpan vuokraus
Veijo Virtanen 0400972131 veijo.virtanen(ät)ity.fi jäsenhuoltaja
Jani Tikkanen 0452753572 janitikkanen(ät)outlook.com varapuheenjohtaja ja nettisivujen sisältö
Mirja Pietilä
Irma Laurila 0503598901
Seppo Ahonen 0443121246 seppo.ahonen(ät)ity.fi
Emma Nurminen
Simo Torkkola
0505263089
0415079190
emustiina1989(ät)gmail.com
simo.torkkola(ät)pp.inet.fi