Yhteystiedot

Nimi Puhelin Sähköposti Tehtävät:
Pasi Vesala 0408684267 pasi.vesala(ät)proliitto.fi varapuheenjohtaja
Soile Pasanen 0407331965 soile.pasanen(ät)ity.fi sihteeri
Erkki Mahkonen 0505493671 erkki.mahkonen(ät)ity.fi taloudenhoitaja, Torpan isäntä ja Torpan vuokraus
Veijo Virtanen 0400972131 veijo.virtanen(ät)ity.fi jäsenhuoltaja
Jani Tikkanen 0452753572 janitikkanen(ät)outlook.com puheenjohtaja ja nettisivujen sisältö
Mirja Pietilä
Irma Laurila 0503598901
Seppo Ahonen 0443121246 seppo.ahonen(ät)ity.fi
Emma Nurminen

0505263089 emustiina1989(ät)gmail.com